Witaj w mymug!

ARNOLD

Więcej widoków

ARNOLD
249,00 zł

Dostępność: Dostępny

WYSYŁAMY: 5 dni od wpłaty
Przygarnij Arnolda !

Lampka ozdobna w kształcie ludzika o wdzięcznym imieniu Arnold. Idealna zarówno do surowych loftów, jak i minimalistycznych skandynawskich wnętrz. Współgra z betonem, drewnem, szkłem i prostymi meblami. Daje ciepłe światło w żółtym odcieniu.

Główka ludzika to 60W żarówka dekoracyjna. Podstawa lampy podklejona jest podkładkami filcowymi, które idealnie chronią powierzchnię przed zarysowaniem. Dzięki temu możesz bez obawy ustawić Arnolda na komodzie, drewnianym stole, czy szklanej półce.

Szukasz prezentu dla swojego taty, męża, brata, chłopaka? - Podaruj mu Arniego :)


II Specyfikacja II

- wysokość: 37 cm
- szerokość 20 cm
- żarówka dekoracyjna do celów ozdobnych: 60W, E27, 220lm, do 1500h świecenia
- zasilanie ~230V
- długość kabla: 2 metry
- hand made
- 100% polski produkt

* Nieosłoniętą lampkę należy używać z daleka od ciekawskich rączek dzieci- żarówka rozgrzewa się
Opis

Szczegóły

Przygarnij Arnolda ! Lampka ozdobna w kształcie ludzika o wdzięcznym imieniu Arnold. Idealna zarówno do surowych loftów, jak i minimalistycznych skandynawskich wnętrz. Współgra z betonem, drewnem, szkłem i prostymi meblami. Daje ciepłe światło w żółtym odcieniu. Główka ludzika to 60W żarówka dekoracyjna. Podstawa lampy podklejona jest podkładkami filcowymi, które idealnie chronią powierzchnię przed zarysowaniem. Dzięki temu możesz bez obawy ustawić Arnolda na komodzie, drewnianym stole, czy szklanej półce. Szukasz prezentu dla swojego taty, męża, brata, chłopaka? - Podaruj mu Arniego :) II Specyfikacja II - wysokość: 37 cm - szerokość 20 cm - żarówka dekoracyjna do celów ozdobnych: 60W, E27, 220lm, do 1500h świecenia - zasilanie ~230V - długość kabla: 2 metry - hand made - 100% polski produkt * Nieosłoniętą lampkę należy używać z daleka od ciekawskich rączek dzieci- żarówka rozgrzewa się

Mogą cię również zainteresować następujące produkty