Witaj w mymug!

GREEN VELVET kosmetyczka mini

Więcej widoków

GREEN VELVET kosmetyczka mini
50,00 zł

Dostępność: Dostępny

WYSYŁAMY: 14 dni od wpłaty
Welurowa, wodoodporna kosmetyczka w kształcie trapezu.
Może służyć również jako piórnik lub organizer do torebki na najważniejsze drobiazgi.

Stworzona ręcznie, w naszej małej, gdańskiej pracowni.

Uszyta z grubego weluru, dodatkowo usztywnionego, dzięki czemu nie traci swojego fasonu..
Do środka wszyta jest wodoodporna tkanina, dzięki czemu nie musisz się obawiać, jeśli włożysz do niej coś wilgotnego lub, jeśli coś się wyleje wewnątrz.
Podszewka w każdym elemencie z tej kolekcji jest wykonana z czarnej bawełny w kwiecisty wzór.


SPECYFIKACJA:
- welur posiada apreturę utrudniającą wchłanianie płynów: uniclean (dzięki temu jest odporny na zabrudzenia oraz deszcz)
- podszewka: 100% bawełna
- wymiary: 30 x 20 cm
- wodoodporna tkanina wewnątrz
- kosmetyczka zapinana na zamek ozdobiony welurowym paskiem

SPOSÓB CZYSZCZENIA:
- prać ręcznie
- nie wirować
- nie wybielać
- nie wykręcać
- prasować w niskiej temperaturze

Od czasu do czasu warto spryskać kosmetyczkę impregnatem, aby dodatkowo zabezpieczyć tkaninę przed czynnikami zewnętrznymi.
Opis

Szczegóły

Welurowa, wodoodporna kosmetyczka w kształcie trapezu. Może służyć również jako piórnik lub organizer do torebki na najważniejsze drobiazgi. Stworzona ręcznie, w naszej małej, gdańskiej pracowni. Uszyta z grubego weluru, dodatkowo usztywnionego, dzięki czemu nie traci swojego fasonu.. Do środka wszyta jest wodoodporna tkanina, dzięki czemu nie musisz się obawiać, jeśli włożysz do niej coś wilgotnego lub, jeśli coś się wyleje wewnątrz. Podszewka w każdym elemencie z tej kolekcji jest wykonana z czarnej bawełny w kwiecisty wzór. SPECYFIKACJA: - welur posiada apreturę utrudniającą wchłanianie płynów: uniclean (dzięki temu jest odporny na zabrudzenia oraz deszcz) - podszewka: 100% bawełna - wymiary: 30 x 20 cm - wodoodporna tkanina wewnątrz - kosmetyczka zapinana na zamek ozdobiony welurowym paskiem SPOSÓB CZYSZCZENIA: - prać ręcznie - nie wirować - nie wybielać - nie wykręcać - prasować w niskiej temperaturze Od czasu do czasu warto spryskać kosmetyczkę impregnatem, aby dodatkowo zabezpieczyć tkaninę przed czynnikami zewnętrznymi.