Witaj w mymug!

GREEN VELVET plecak/ worek

Więcej widoków

GREEN VELVET plecak/ worek
120,00 zł

Dostępność: Dostępny

WYSYŁAMY: 14 dni od wpłaty
Welurowy, wodoodporny plecak z uszami ze sznurka i dnem z eko-skóry. Uszy mogą być regulowane supłami.

Stworzony ręcznie, w naszej małej, gdańskiej pracowni.

Uszyty z grubego weluru podszytego wodoodporną tkaniną. Zachowuje swój kształt dzięki eko-skórze na dole.
W środku znajduje się duża, zapinana na zamek kieszeń oraz smycz na klucze.
Podszewka w każdym elemencie z tej kolekcji jest wykonana z czarnej bawełny w kwiecisty wzór. Aby worek był bardziej funkcjonalny, w tym projekcie zastąpiliśmy ją czarną tkaniną wodoodporną, ale dodaliśmy bawełnę w kwiaty na kieszeni.

SPECYFIKACJA:
- welur posiada apreturę utrudniającą wchłanianie płynów: uniclean (dzięki temu jest odporny na zabrudzenia oraz deszcz)
- podszewka: tkanina wodoodporna
- smycz na klucze: bawełna + metalowe akcesoria w kolorze złotym
- wymiary: 45 x 50 cm (+ długi pasek regulowany)
- uszy: sznurek bawełniany
- spód plecaka: eko-skóra

SPOSÓB CZYSZCZENIA:
- prać ręcznie
- nie wirować
- nie wybielać
- nie wykręcać
- prasować w niskiej temperaturze

Przed sezonem jesienno- zimowym warto spryskać torbę impregnatem, aby dodatkowo zabezpieczyć tkaninę przed czynnikami zewnętrznymi.
Opis

Szczegóły

Welurowy, wodoodporny plecak z uszami ze sznurka i dnem z eko-skóry. Uszy mogą być regulowane supłami. Stworzony ręcznie, w naszej małej, gdańskiej pracowni. Uszyty z grubego weluru podszytego wodoodporną tkaniną. Zachowuje swój kształt dzięki eko-skórze na dole. W środku znajduje się duża, zapinana na zamek kieszeń oraz smycz na klucze. Podszewka w każdym elemencie z tej kolekcji jest wykonana z czarnej bawełny w kwiecisty wzór. Aby worek był bardziej funkcjonalny, w tym projekcie zastąpiliśmy ją czarną tkaniną wodoodporną, ale dodaliśmy bawełnę w kwiaty na kieszeni. SPECYFIKACJA: - welur posiada apreturę utrudniającą wchłanianie płynów: uniclean (dzięki temu jest odporny na zabrudzenia oraz deszcz) - podszewka: tkanina wodoodporna - smycz na klucze: bawełna + metalowe akcesoria w kolorze złotym - wymiary: 45 x 50 cm (+ długi pasek regulowany) - uszy: sznurek bawełniany - spód plecaka: eko-skóra SPOSÓB CZYSZCZENIA: - prać ręcznie - nie wirować - nie wybielać - nie wykręcać - prasować w niskiej temperaturze Przed sezonem jesienno- zimowym warto spryskać torbę impregnatem, aby dodatkowo zabezpieczyć tkaninę przed czynnikami zewnętrznymi.