Witaj w mymug!

BLACK SHOPPER XXL

Więcej widoków

BLACK SHOPPER XXL
150,00 zł

Dostępność: Dostępny

WYSYŁAMY: 14 dni od wpłaty
Piękna, ogromna, pojemna torba szoper.

Pomieści wszystko- komputer, książki, teczki, zakupy do ukrycia przed mężem, butelkę z wodą, pieluchy, zabawki dzieci i jeszcze więcej.

Stworzona ręcznie, w naszej małej, gdańskiej pracowni.

Uszyta z grubej tkaniny imitującej skórę.
W środku znajduje się duża, zapinana na zamek kieszeń oraz smycz na klucze.
Podszewka w każdym elemencie z tej kolekcji jest wykonana z czarnej bawełny w kwiecisty wzór.

SPECYFIKACJA:
- podszewka: 100% bawełna
- smycz na klucze: bawełna + metalowe akcesoria w kolorze złotym
- wymiary: 47 x 54 cm (+ uszy)

SPOSÓB CZYSZCZENIA:
- prać ręcznie
- nie wirować
- nie wybielać
- nie wykręcać
- prasować w niskiej temperaturze

Przed sezonem jesienno- zimowym warto spryskać torbę impregnatem, aby dodatkowo zabezpieczyć tkaninę przed czynnikami zewnętrznymi.
Opis

Szczegóły

Piękna, ogromna, pojemna torba szoper. Pomieści wszystko- komputer, książki, teczki, zakupy do ukrycia przed mężem, butelkę z wodą, pieluchy, zabawki dzieci i jeszcze więcej. Stworzona ręcznie, w naszej małej, gdańskiej pracowni. Uszyta z grubej tkaniny imitującej skórę. W środku znajduje się duża, zapinana na zamek kieszeń oraz smycz na klucze. Podszewka w każdym elemencie z tej kolekcji jest wykonana z czarnej bawełny w kwiecisty wzór. SPECYFIKACJA: - podszewka: 100% bawełna - smycz na klucze: bawełna + metalowe akcesoria w kolorze złotym - wymiary: 47 x 54 cm (+ uszy) SPOSÓB CZYSZCZENIA: - prać ręcznie - nie wirować - nie wybielać - nie wykręcać - prasować w niskiej temperaturze Przed sezonem jesienno- zimowym warto spryskać torbę impregnatem, aby dodatkowo zabezpieczyć tkaninę przed czynnikami zewnętrznymi.